75401

ARNE ANDERSON, olja på duk

Bud: 225 kr
Utropspris: 600 kr

Signerad, 49x60cm, mindre inbuktning på dukens nedre högra hörn

  • 14 oktober 2017 kl. 18:57
    109656 (225 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 18:57
    105613 (200 kr)
  • 12 oktober 2017 kl. 12:04
    109656 (175 kr)
  • 9 oktober 2017 kl. 20:26
    110076 (150 kr)
  • 9 oktober 2017 kl. 20:26
    102231 (125 kr)
  • 7 oktober 2017 kl. 11:34
    110076 (100 kr)