75408

BENGT RIBBENTOFT, färglitografi

Bud: 175 kr
Utropspris: 800 kr

"Afton söder", signerad samt numrerad 174/360, 68x55cm

  • 14 oktober 2017 kl. 20:15
    110632 (175 kr)
  • 9 oktober 2017 kl. 18:56
    108941 (150 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 14:51
    109513 (125 kr)
  • 5 oktober 2017 kl. 20:16
    108941 (100 kr)