75406

GUNNAR BÖRJESON; olja på duk

Bud: 150 kr
Utropspris: 600 kr

Signerad, 48,5x59cm

  • 6 oktober 2017 kl. 13:12
    107176 (150 kr)
  • 6 oktober 2017 kl. 05:50
    108418 (125 kr)
  • 5 oktober 2017 kl. 23:10
    107176 (100 kr)