75407

JAN NALIWAJKO, färglitografi

Bud: 850 kr
Utropspris: 1 000 kr

Signerad samt numrerad 213/360, 70x60cm

  • 14 oktober 2017 kl. 20:24
    112764 (850 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:24
    93255 (800 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:24
    112764 (750 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:23
    93255 (700 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 19:19
    112764 (650 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 15:18
    94051 (600 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 15:18
    112764 (600 kr)
  • 13 oktober 2017 kl. 17:34
    94051 (550 kr)
  • 13 oktober 2017 kl. 17:34
    110886 (500 kr)
  • 11 oktober 2017 kl. 18:42
    110886 (475 kr)
  • 11 oktober 2017 kl. 18:42
    109651 (450 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:31
    110886 (425 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:31
    102786 (400 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:30
    110886 (375 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:30
    102786 (350 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:30
    110886 (325 kr)
  • 10 oktober 2017 kl. 20:30
    102786 (300 kr)
  • 7 oktober 2017 kl. 19:33
    110886 (275 kr)
  • 7 oktober 2017 kl. 19:32
    91321 (250 kr)
  • 7 oktober 2017 kl. 19:32
    110886 (225 kr)
  • 6 oktober 2017 kl. 21:15
    91321 (125 kr)
  • 5 oktober 2017 kl. 14:04
    106361 (100 kr)