75398

LARS NORRMAN, färglitografi

Bud: 325 kr
Utropspris: 500 kr

Signerad och numrerad i trycket 193/360, 44x65cm

  • 14 oktober 2017 kl. 18:55
    102844 (325 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 17:07
    98167 (300 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 17:07
    102844 (275 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 17:07
    98167 (250 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 17:06
    102844 (225 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 17:06
    98167 (200 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 12:34
    102844 (175 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 12:34
    102825 (150 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 12:34
    102844 (125 kr)
  • 6 oktober 2017 kl. 16:34
    102825 (100 kr)