75395

MIHALY BALOGH, olja på duk

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 500 kr

Stilleben, signerad, 59x79cm, mindre fläckar

  • 14 oktober 2017 kl. 20:10
    110632 (800 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:09
    93255 (750 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:09
    110632 (750 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:09
    93255 (700 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:09
    110632 (650 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:08
    93255 (600 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:08
    110632 (550 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:06
    93255 (500 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:05
    110632 (475 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:04
    93255 (450 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:04
    110632 (425 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:03
    93255 (400 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:02
    110632 (375 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:02
    93255 (350 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:01
    110632 (325 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:00
    93255 (300 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 19:59
    110632 (275 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 19:59
    93255 (250 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 19:57
    110632 (225 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 18:55
    102844 (200 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 13:17
    100766 (175 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 10:38
    93255 (150 kr)
  • 12 oktober 2017 kl. 16:23
    95805 (125 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 12:33
    102844 (100 kr)