75410

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

"Lovers dance", signerad samt numrerad 108/275, 43x29,5cm

  • 14 oktober 2017 kl. 08:25
    93255 (100 kr)