75402

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

Bud: 325 kr
Utropspris: 300 kr

Signerad Olle H, 46x61cm

  • 14 oktober 2017 kl. 18:52
    90773 (325 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 18:52
    90213 (300 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 18:52
    90213 (250 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 18:52
    90773 (225 kr)
  • 5 oktober 2017 kl. 21:36
    90213 (100 kr)