75403

REINHOLD LJUNGGREN, färglitografi

Bud: 250 kr
Utropspris: 1 200 kr

Signerad, "Hamnen i Trosa", provtryck, 31x46cm

  • 14 oktober 2017 kl. 20:13
    92070 (250 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:13
    103931 (225 kr)
  • 9 oktober 2017 kl. 18:49
    103931 (100 kr)