75404

SIGRID ROOS WALLERT,olja på pannå

Bud: 325 kr
Utropspris: 500 kr

Stilleben, signerad, 45x37cm

  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    107692 (325 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    93255 (300 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    107692 (275 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    93255 (250 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    107692 (225 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:20
    112714 (200 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:18
    107692 (175 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 20:17
    112714 (150 kr)
  • 14 oktober 2017 kl. 10:37
    93255 (125 kr)
  • 8 oktober 2017 kl. 14:53
    109513 (100 kr)