110203

ÄLDRE RESVÄSKOR 3 st

Bud: 150 kr
Utropspris: 600 kr

Bruksslitage, vissa skador kan förekomma.(ettikettmärkta väskan är i skinn)

  • 17 januari 2019 kl. 15:39
    92258 (150 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 16:29
    112344 (125 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:38
    90835 (100 kr)