158659

ÄNGLAR, ett par, dekorelement, 17/1800-tal

Bud: 1 400 kr
Slutar imorgon 19:14
Utropspris: 4 000 kr

Förgyllda, skurna i trä. Höjd 39cm, bredd 22cm. Den ena med en vinge avbruten, som medföljer. Bruksslitage.

  • 25 september 2020 kl. 18:40:23
    125602 (1 400 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:26:05
    93395 (1 350 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:25:49
    93256 (1 300 kr)
    93395 (1 250 kr)
  • 15 september 2020 kl. 13:55:17
    93256 (1 200 kr)
  • 15 september 2020 kl. 06:03:40
    93355 (1 150 kr)
  • 15 september 2020 kl. 06:03:15
    93256 (1 100 kr)
    93355 (1 100 kr)
  • 15 september 2020 kl. 06:03:07
    93256 (1 050 kr)
    93355 (1 000 kr)
  • 15 september 2020 kl. 06:02:59
    93256 (950 kr)
    93355 (900 kr)
  • 15 september 2020 kl. 06:02:49
    93256 (850 kr)
    93355 (800 kr)
  • 15 september 2020 kl. 02:51:00
    93256 (300 kr)
    111882 (275 kr)
  • 11 september 2020 kl. 09:42:16
    93256 (250 kr)
  • 10 september 2020 kl. 09:48:05
    97779 (225 kr)
  • 9 september 2020 kl. 20:51:38
    90887 (200 kr)
  • 9 september 2020 kl. 13:40:07
    116714 (175 kr)
  • 8 september 2020 kl. 13:26:50
    133808 (150 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:55:46
    90887 (125 kr)
  • 7 september 2020 kl. 17:57:11
    119463 (100 kr)