142985

ÅKE ARENHILL, färglitografi, signerad, ETA

Bud: 550 kr
Slutar imorgon 19:00
Utropspris: 500 kr

32 x 40 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 28 mars 2020 kl. 14:40:23
    126913 (550 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 14:40:23
    122402 (500 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 14:40:16
    126913 (450 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 14:40:16
    122402 (425 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 00:11:36
    126913 (400 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 19:14:59
    111334 (375 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 19:14:59
    116751 (375 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 21:09:40
    111334 (350 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:42:21
    129176 (325 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:58
    111334 (300 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:58
    129176 (300 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:52
    111334 (275 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:52
    129176 (250 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:44
    111334 (225 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 15:41:44
    129176 (200 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:32:51
    111334 (175 kr)
  • 17 mars 2020 kl. 18:01:08
    128006 (150 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 18:31:22
    125013 (125 kr)
  • 12 mars 2020 kl. 21:48:02
    128006 (100 kr)