143004

ÅKE ARENHILL, 'Heads', färglitografi, signerad, E.A

Bud: 325 kr
Utropspris: 500 kr

17 x 13 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 28 mars 2020 kl. 17:37:28
    124484 (325 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:37:18
    111334 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 17:37:18
    124484 (275 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 17:53:30
    111334 (250 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 17:53:30
    98328 (225 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:34:13
    111334 (200 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 00:53:49
    103654 (175 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:00:25
    98328 (150 kr)
  • 12 mars 2020 kl. 22:41:56
    93946 (125 kr)
  • 12 mars 2020 kl. 21:48:46
    128006 (100 kr)