149250

ÅNGMASKIN, Wilesco

Bud: 200 kr
Utropspris: 300 kr

Längd ca 19 cm. Bruksslitage. Originalkartong med skador.

  • 16 maj 2020 kl. 12:20:18
    93439 (200 kr)
  • 16 maj 2020 kl. 12:20:18
    93225 (175 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 18:01:02
    93439 (150 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 18:01:02
    126068 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 07:34:07
    93439 (100 kr)