136681

'ÖRESUND', 8 tallrikar, Gustavsberg, 1900-talets första del

Bud: 225 kr
Avslutat 15 januari 19:25
Utropspris: 300 kr

Flintgods. Ø 23,5 cm. Bruksslitage.

  • 15 januari 2020 kl. 19:23:23
    94206 (225 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 19:23:02
    94123 (200 kr)
    94206 (175 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 19:22:48
    94123 (150 kr)
    94206 (125 kr)
  • 3 januari 2020 kl. 23:05:18
    94123 (100 kr)