126633

A. ROUBLARD, efter, etsning 1700-tal, handkolorerad, tryckt av Milton

Bud: 100 kr
Utropspris: 800 kr

27x33,5cm.

  • 2 september 2019 kl. 21:04:28
    91866 (100 kr)