165386

ADELSSIGILL, samling i album

Bud: 2 300 kr
Avslutat 29 november 19:15
Utropspris: 3 000 kr

Stämplade i lack. Monterade på kartong samt inbunda. Varierat slitage.

  • 29 november 2020 kl. 19:13:58
    137119 (2 300 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:12:26
    90012 (2 200 kr)
    102408 (2 200 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:08:58
    90012 (2 100 kr)
    102408 (2 000 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:07:03
    90012 (1 700 kr)
    102408 (1 600 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:05:46
    90012 (1 400 kr)
    102408 (1 350 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:05:03
    90012 (1 250 kr)
    102408 (1 200 kr)
  • 29 november 2020 kl. 16:43:57
    90012 (1 050 kr)
    90887 (1 000 kr)
  • 28 november 2020 kl. 19:40:34
    90887 (750 kr)
  • 27 november 2020 kl. 20:47:23
    137119 (700 kr)
  • 27 november 2020 kl. 20:47:11
    90887 (650 kr)
    137119 (650 kr)
  • 27 november 2020 kl. 20:46:53
    90887 (600 kr)
    137119 (550 kr)
  • 16 november 2020 kl. 21:11:11
    90887 (500 kr)
    102408 (475 kr)
  • 15 november 2020 kl. 20:10:58
    102408 (375 kr)
    90887 (350 kr)
  • 15 november 2020 kl. 13:34:27
    102408 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 15 november 2020 kl. 13:34:15
    97885 (275 kr)
    102408 (250 kr)
  • 14 november 2020 kl. 18:16:32
    97885 (200 kr)
    102408 (175 kr)
  • 13 november 2020 kl. 10:46:00
    97885 (150 kr)
  • 12 november 2020 kl. 20:07:11
    99343 (125 kr)
  • 12 november 2020 kl. 17:59:08
    97885 (100 kr)