125052

ADI HOLZER färgetsning, Diptyk Adam och Eva, signerad

Bud: 1 350 kr
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 8/30 daterad 1976,2-delat 41x75cm/st. Ramstorleken 61x164cm.

  • 25 augusti 2019 kl. 19:56:15
    124751 (1 350 kr)
    98924 (1 300 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:59
    124751 (1 250 kr)
    98924 (1 200 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:52
    124751 (1 150 kr)
    98924 (1 100 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:46
    124751 (1 050 kr)
    98924 (1 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:41
    124751 (950 kr)
    98924 (900 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:31
    124751 (850 kr)
    98924 (800 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:23
    124751 (750 kr)
    98924 (700 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:55:17
    124751 (650 kr)
    98924 (600 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:49:41
    124751 (475 kr)
    93282 (450 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 12:26:00
    124751 (425 kr)
    93653 (400 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 11:33:43
    93653 (275 kr)
    97241 (250 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 11:33:36
    93653 (225 kr)
    97241 (200 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 11:33:26
    93653 (175 kr)
    97241 (150 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 00:09:54
    93653 (125 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 16:54:19
    93507 (100 kr)