125052

ADI HOLZER färgetsning, Diptyk Adam och Eva, signerad

Bud: 100 kr
Slutar 25 augusti 19:58
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 8/30 daterad 1976,2-delat 41x75cm/st. Ramstorleken 61x164cm.

  • 13 augusti 2019 kl. 16:54:19
    93507 (100 kr)