204309

ADOLPHE RAGON, skeppsmotiv med roddbåt, olja på duk, England, signerad

Bud: 275 kr
25 jan 19:52
Utropspris: 1 500 kr

35x52cm. Krackelyr, märken.

  • 16 januari 2022 kl. 14:58:43
    136748 (275 kr)
    110076 (250 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 22:54:59
    136748 (225 kr)
    139986 (200 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 19:17:09
    136748 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:51:01
    90329 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:36:23
    117174 (100 kr)