133668

ADVENTSSKÅL, keramik, 1900-talets mitt/andra hälft

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Numrerad 10/4553. Höjd 5 cm, diameter 24 cm. Mindre bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 20:32:52
    120174 (125 kr)
  • 26 november 2019 kl. 16:22:47
    121289 (100 kr)