94088

ALF SVENSSON, fåtölj, 'Studio', Ljungs industrier AB för Bra bohag. 1950/60-tal

Bud: 325 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 106 cm. Sitthöjd 40 cm. Kraftigt slitage av klädsel. Bruksslitage.

  • 12 juni 2018 kl. 12:32
    116616 (325 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:06
    109446 (300 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:06
    92822 (275 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:06
    109446 (250 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:06
    92822 (225 kr)
  • 10 juni 2018 kl. 21:06
    109446 (200 kr)
  • 10 juni 2018 kl. 17:09
    92822 (175 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 20:04
    100381 (150 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 20:04
    92822 (150 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 11:05
    100381 (125 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 22:36
    107424 (100 kr)