179043

ALFRED EIKRI, olja på duk, signerad

Bud: 125 kr
Avslutat 13 april 21:17
Utropspris: 600 kr

49x60cm.

  • 10 april 2021 kl. 18:38:58
    93439 (125 kr)
  • 3 april 2021 kl. 16:18:49
    101015 (100 kr)