136680

'ALLMOGE', 9 dlr, Gustavsberg, 1900-talets början

Bud: 200 kr
Utropspris: 400 kr

4 tallrikar, 1 förrättstallrik, 2 assietter, 1 serveringsfat, 1 serveringsskål. Bruksslitage, någon nålspricka, viss missfärgning.

  • 15 januari 2020 kl. 17:53:01
    127582 (200 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 14:45:35
    97779 (175 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 11:36:46
    127582 (150 kr)
  • 7 januari 2020 kl. 15:55:52
    97779 (125 kr)
  • 4 januari 2020 kl. 22:34:25
    90835 (100 kr)