133382

ALLMOGEVERKTYG, trä och metall, 1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 30,5 cm. Bruksslitage, rost.

  • 25 november 2019 kl. 21:41:08
    96249 (100 kr)