92210

ALTSAXOFON BUESCHER Aristrocrat

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 3 000 kr

Serienummer 281233, tillverkad mellan 1975-80. Bucklor på bla klockstycket, slitage.

  • 11 maj 2018 kl. 20:06
    114740 (1 200 kr)
  • 11 maj 2018 kl. 20:06
    114740 (1 000 kr)