165163

ALVAR AALTO, 'Savoy', Iittala

Bud: 375 kr
Avslutat 23 november 19:36
Utropspris: 500 kr

Höjd 16 cm. Bruksslitage, några repor.

  • 19 november 2020 kl. 10:48:42
    113366 (375 kr)
  • 18 november 2020 kl. 22:11:10
    136791 (350 kr)
  • 14 november 2020 kl. 20:04:50
    136695 (325 kr)
    122201 (300 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:21:53
    122201 (275 kr)
    119468 (250 kr)
  • 12 november 2020 kl. 01:54:35
    122201 (225 kr)
    91140 (200 kr)
  • 11 november 2020 kl. 19:53:04
    122201 (175 kr)
  • 11 november 2020 kl. 16:32:02
    90329 (150 kr)
  • 11 november 2020 kl. 11:26:51
    119468 (125 kr)
  • 11 november 2020 kl. 08:32:29
    125861 (100 kr)