165494

ALVAR HÅRD, olja på duk, signerad

Bud: 475 kr
Avslutat 24 november 20:24
Utropspris: 500 kr

48x68cm.

  • 19 november 2020 kl. 21:43:54
    128882 (475 kr)
    90595 (450 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:43:49
    128882 (425 kr)
    90595 (400 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:43:41
    128882 (375 kr)
    90595 (350 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:43:31
    128882 (325 kr)
    90595 (300 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:43:27
    128882 (275 kr)
    90595 (250 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:43:20
    128882 (225 kr)
    90595 (200 kr)
  • 18 november 2020 kl. 21:28:51
    128882 (175 kr)
  • 18 november 2020 kl. 05:20:25
    92500 (150 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:33:11
    118940 (125 kr)
  • 15 november 2020 kl. 22:54:47
    92500 (100 kr)