165495

ALVAR HÅRD, olja på duk, signerad

Bud: 950 kr
Avslutat 24 november 20:32
Utropspris: 1 000 kr

47x68cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:30:00
    101861 (950 kr)
    118733 (900 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:28:11
    101861 (850 kr)
    118733 (800 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:26:26
    101861 (750 kr)
    118733 (700 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:24:40
    101861 (650 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:23:20
    118733 (600 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:22:56
    101861 (550 kr)
    118733 (500 kr)
  • 20 november 2020 kl. 04:54:06
    101861 (475 kr)
  • 20 november 2020 kl. 04:54:03
    90595 (450 kr)
    101861 (450 kr)
  • 20 november 2020 kl. 04:54:00
    90595 (425 kr)
    101861 (400 kr)
  • 20 november 2020 kl. 04:53:58
    90595 (375 kr)
    101861 (350 kr)
  • 20 november 2020 kl. 04:53:54
    90595 (325 kr)
    101861 (300 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:44:28
    90595 (275 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:42:54
    101861 (250 kr)
  • 18 november 2020 kl. 17:32:51
    103931 (225 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:46:17
    101861 (200 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:46:14
    95039 (175 kr)
    101861 (175 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:46:10
    95039 (150 kr)
    101861 (125 kr)
  • 16 november 2020 kl. 12:51:01
    95039 (100 kr)