165496

ALVAR HÅRD, olja på duk, signerad

Bud: 850 kr
Avslutat 24 november 20:28
Utropspris: 500 kr

48x68cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:21:36
    128882 (850 kr)
    118733 (800 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:21:06
    128882 (750 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:20:23
    118733 (700 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:19:49
    128882 (650 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:16:54
    118733 (600 kr)
  • 21 november 2020 kl. 21:37:41
    128882 (550 kr)
    136937 (500 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:45:09
    128882 (475 kr)
    90595 (450 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:45:01
    128882 (275 kr)
    90595 (250 kr)
  • 18 november 2020 kl. 21:27:51
    128882 (225 kr)
  • 18 november 2020 kl. 05:20:42
    92500 (200 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:34:27
    118940 (175 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:29:09
    97885 (150 kr)
  • 15 november 2020 kl. 22:54:22
    92500 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 11:30:41
    97885 (100 kr)