125882

AMMUNITIONSBOX i plåt, Eugen Anderén, Tierp

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

1900-talets första del. Längd 31 cm. Låsögla saknas, bruksslitage.

  • 2 september 2019 kl. 19:07:36
    90016 (175 kr)
  • 28 augusti 2019 kl. 01:12:06
    124542 (150 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 17:58:39
    124703 (125 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 13:32:17
    124198 (100 kr)