162433

AMPEL, 1900-talets första del

Bud: 175 kr
Slutar 23 oktober 19:16
Utropspris: 400 kr

Mässing. Höjd ca 15cm. Med innerkruka. Bruksslitage.

  • 19 oktober 2020 kl. 17:49:22
    136055 (175 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 23:59:33
    128592 (150 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 10:39:36
    124093 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 18:05:00
    119048 (100 kr)