126912

ANATOMISK VÄGGTAVLA, 1900-talets första del

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

'Inälvor'. Ca 140 x 85 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 00:15:20
    106491 (275 kr)
    113813 (250 kr)
  • 12 september 2019 kl. 05:42:47
    106491 (225 kr)
  • 9 september 2019 kl. 20:47:06
    93788 (200 kr)
  • 8 september 2019 kl. 22:19:29
    123249 (175 kr)
  • 8 september 2019 kl. 22:19:16
    103238 (150 kr)
    123249 (150 kr)
  • 8 september 2019 kl. 21:06:19
    103238 (125 kr)
  • 5 september 2019 kl. 17:08:10
    123249 (100 kr)