165502

ANDERS APPELKVIST, färglitografi, signerad

Bud: 100 kr
Avslutat 24 november 20:40
Utropspris: 400 kr

Upplaga 122/360. 50x40cm. Lös i ramen. Ram saknar glas.

  • 18 november 2020 kl. 12:15:52
    114480 (100 kr)