110756

ANDERS ZORN, 'Theodore Roosevelt', etsning, signerad

Bud: 800 kr
Slutar 27 januari 19:44
Utropspris: 5 000 kr

12,9 x 8,9 cm. Gulnad.

  • 14 januari 2019 kl. 22:58
    106542 (800 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 08:14
    109976 (750 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 20:29
    116824 (700 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 18:24
    112463 (650 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 10:38
    102941 (600 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:51
    118906 (550 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:51
    116824 (500 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:05
    116824 (300 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:05
    90835 (275 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:05
    116824 (250 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 22:05
    90835 (225 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 20:11
    116824 (100 kr)