119307

ANDREAS WARGENBRANDT, skulptur, 'The Winner Takes It All'

Bud: 5 750 kr
Slutar 26 maj 20:04
Utropspris: 10 000 kr

Mått: 39x39x39 cm. Bricksignerad samt numrerad 2/25. Guldpatinerad brons. Nr 6 på alla sidor.

  • 16 maj 2019 kl. 19:42
    93246 (5 750 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 19:42
    114082 (5 500 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 10:05
    93246 (5 250 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 10:05
    114082 (5 000 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 20:52
    114082 (4 900 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 10:49
    114897 (4 800 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 23:21
    108302 (4 700 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 12:16
    114082 (4 600 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 12:16
    119197 (4 500 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 12:16
    114082 (4 500 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 12:16
    119197 (4 400 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 12:16
    114082 (4 300 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 20:10
    119197 (3 700 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 20:09
    114082 (3 600 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 20:09
    119197 (3 500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 15:48
    114082 (3 100 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 15:48
    119197 (3 000 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 08:02
    119197 (2 400 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 00:37
    114854 (2 300 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 00:27
    99687 (2 200 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:42
    111458 (2 100 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:42
    90848 (2 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:42
    111458 (2 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:42
    90848 (1 900 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:42
    111458 (1 800 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:39
    90848 (1 700 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:39
    90067 (1 600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:35
    90848 (1 350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:05
    109374 (1 300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 16:48
    114854 (1 250 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:40
    102329 (1 200 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:40
    93331 (1 150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:40
    102329 (1 100 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:53
    93331 (1 050 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:53
    117408 (1 000 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    93331 (800 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    100137 (750 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    100137 (650 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    93331 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    100137 (550 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:18
    93331 (500 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:02
    100137 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 18:46
    102408 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 17:44
    116276 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 17:35
    107257 (100 kr)