137311

ANDY WARHOL efter, Mao, serigrafi

Bud: 425 kr
Slutar 26 januari 19:04
Utropspris: 1 500 kr

29,5x24cm. Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Oramad. Bruksslitage. 2019-bg68379-p18

  • 22 januari 2020 kl. 13:01:48
    124269 (425 kr)
    123091 (400 kr)
  • 22 januari 2020 kl. 13:01:18
    124269 (350 kr)
    123091 (325 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 19:14:36
    124269 (250 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 16:59:18
    124022 (225 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 12:38:47
    127759 (200 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 15:27:37
    111857 (175 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 14:48:19
    95824 (150 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 12:40:36
    109976 (125 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 15:12:29
    127630 (100 kr)