137335

ANDY WARHOL efter, Mao, serigrafi

Bud: 700 kr
Utropspris: 2 500 kr

84,5x75cm. Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Oramad. Bruksslitage. Skador i hörnen. 2019-68397-p26

  • 26 januari 2020 kl. 18:54:34
    111857 (700 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 18:27:56
    95824 (650 kr)
  • 26 januari 2020 kl. 18:27:49
    111857 (600 kr)
    95824 (600 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 20:25:08
    111857 (550 kr)
    124269 (500 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 19:14:13
    124269 (375 kr)
    111857 (350 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 15:25:36
    111857 (250 kr)
    112085 (225 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 14:56:51
    112085 (200 kr)
    95824 (175 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 10:17:54
    112085 (150 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 12:40:27
    109976 (125 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 15:15:28
    127630 (100 kr)