137341

ANDY WARHOL efter, Mao, serigrafi

Bud: 650 kr
Slutar 26 januari 20:06
Utropspris: 2 500 kr

84,5x75cm. Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Oramad. Bruksslitage. Skador i hörnen. 2019-68397-p26

  • 18 januari 2020 kl. 20:26:02
    111857 (650 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 20:25:34
    124269 (600 kr)
    111857 (600 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 19:15:03
    124269 (375 kr)
    111857 (350 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 21:59:02
    111857 (250 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 15:26:05
    112085 (225 kr)
    111857 (200 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 14:48:36
    112085 (175 kr)
    95824 (150 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 10:17:29
    112085 (125 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 12:40:47
    109976 (100 kr)