143164

ANDY WARHOL efter, Mao, serigrafi

Bud: 1 150 kr
Utropspris: 2 500 kr

84,5x75cm. Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Oramad. Bruksslitage. Skador i hörnen. 2019-68397-p26

  • 27 mars 2020 kl. 08:32:46
    129581 (1 150 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 19:13:13
    129466 (1 100 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:45:31
    116696 (1 050 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:45:31
    118133 (1 000 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:53
    118133 (950 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:53
    116696 (900 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:38
    118133 (850 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:38
    116696 (800 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:21
    118133 (750 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:44:21
    116696 (700 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 15:37:58
    118133 (650 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 15:37:58
    116696 (600 kr)
  • 15 mars 2020 kl. 22:49:40
    118133 (550 kr)
  • 15 mars 2020 kl. 22:49:40
    129192 (500 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 14:15:58
    129192 (325 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 14:15:58
    97683 (300 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 20:40:35
    97683 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 16:28:42
    116696 (100 kr)