154284

ANNA LISA THOMSON, golvvas, Upsala Ekeby, 1940-tal

Bud: 1 700 kr
Utropspris: 1 000 kr

Modellnummer 208. Höjd 36 cm. Bruksslitage, något nagg och glasyrbortfall.

OBS! Särskilda villkor gäller för detta objekt: Vänligen notera att detta objekt tidigast kan hämtas 4 AUGUSTI, pga sommarstängt under perioden 18/7-3/8-2020. Förlängd hämtningstid gäller och ingen lageravgift utgår under perioden. Varan ska hämtas senast tisdagen 11 augusti.

  • 2 augusti 2020 kl. 19:48:53
    124976 (1 700 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 19:48:13
    129043 (1 600 kr)
  • 2 augusti 2020 kl. 19:48:13
    124976 (1 500 kr)
  • 31 juli 2020 kl. 14:02:53
    129043 (1 000 kr)
  • 31 juli 2020 kl. 14:02:53
    129495 (950 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:14:27
    129043 (900 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:14:27
    128698 (850 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:14:09
    129043 (800 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:14:09
    128698 (750 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:13:52
    129043 (700 kr)
  • 28 juli 2020 kl. 20:13:52
    128698 (650 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 12:25:06
    129043 (600 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 12:25:06
    133181 (550 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 11:55:16
    129043 (450 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 11:55:16
    133139 (425 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 11:54:54
    129043 (400 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 11:54:54
    133139 (375 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:35:09
    129043 (350 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 11:02:43
    107025 (325 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 19:49:10
    133011 (300 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 19:49:10
    120108 (275 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 23:38:53
    133011 (250 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 09:44:15
    90637 (225 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 09:44:05
    124976 (200 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 09:44:05
    90637 (175 kr)
  • 8 juli 2020 kl. 13:19:09
    124976 (150 kr)
  • 8 juli 2020 kl. 13:19:09
    91140 (125 kr)
  • 8 juli 2020 kl. 12:45:44
    124976 (100 kr)