133523

ANNA-LISA THOMSON, hänkelvas, lergods, Upsala-Ekeby, 1940-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Numrerad 219. Höjd 16,5 cm. Nagg på ena hänkelns insida.

  • 4 december 2019 kl. 09:47:03
    126304 (150 kr)
  • 4 december 2019 kl. 09:23:23
    121801 (125 kr)
  • 1 december 2019 kl. 18:51:06
    126304 (100 kr)