131706

ARBETSSTOL, stål och textil, 1900-talets andra hälft

Bud: 350 kr
Slutar idag 20:50
Utropspris: 300 kr

Höj- och sänkbar och vridbar. Bruksslitage.

  • 11 november 2019 kl. 00:55:52
    118879 (350 kr)
  • 11 november 2019 kl. 00:55:49
    114516 (325 kr)
    118879 (300 kr)
  • 11 november 2019 kl. 00:55:45
    114516 (275 kr)
    118879 (250 kr)
  • 11 november 2019 kl. 00:55:42
    114516 (225 kr)
    118879 (200 kr)
  • 11 november 2019 kl. 00:55:37
    114516 (175 kr)
    118879 (150 kr)
  • 9 november 2019 kl. 17:51:42
    114516 (125 kr)
  • 3 november 2019 kl. 23:38:15
    102687 (100 kr)