203266

ARNE LIDQVIST, "Domherrar", olja på duk, signerad

Bud: 300 kr
Avslutat 15 januari 19:16
Utropspris: 400 kr

53,5x37cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:14:25
    128498 (300 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 12:56:49
    90299 (275 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:16:04
    120135 (250 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:02:08
    90299 (225 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 15:26:20
    128498 (200 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 01:03:43
    147044 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:29:05
    93439 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:29:00
    90983 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:29:00
    93439 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 09:13:15
    90983 (100 kr)