109894

ARTHUR PERCY, 'Vinranka', Upsala Ekeby

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 400 kr

Servisdelar. 9 mattallrikar, 9 assietter, 12 underfat, 4 servingsfat i olika storlekar, 1 skål samt kanna. Bruksslitage, några mindre nagg, någon tallrik med stjärnspricka.

  • 14 januari 2019 kl. 18:41:31
    119307 (1 050 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 11:46:32
    100734 (1 000 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 11:46:32
    110076 (950 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 11:46:10
    110076 (700 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 11:46:10
    100734 (650 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 00:51:35
    110076 (600 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 00:51:20
    106491 (550 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 00:51:20
    110076 (550 kr)
  • 3 januari 2019 kl. 23:36:50
    106491 (125 kr)
  • 3 januari 2019 kl. 21:51:41
    119797 (100 kr)