154397

ASK/KORG, bemålat skinn, 18/1900-tal

Bud: 550 kr
Slutar 30 augusti 19:16
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 31cm, längd 33cm. Åldersrelaterat bruksslitage. Med lagning. List i överkant senare ditsatt.

  • 19 juli 2020 kl. 04:19:19
    119463 (550 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:28
    126979 (500 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:28
    119463 (475 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:23
    126979 (450 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:23
    119463 (425 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:18
    126979 (400 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:18
    119463 (375 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:14
    126979 (350 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:14
    119463 (325 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:09
    126979 (300 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:09
    119463 (275 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:04
    126979 (250 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:04
    119463 (225 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:00
    126979 (200 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 21:13:00
    119463 (175 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 23:52:15
    126979 (150 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:41:49
    119463 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 14:23:44
    102408 (100 kr)