133368

ASKFAT, 6 st, metall, design Walter Bosse, stapelbara, 1900-talets mitt/andra hälft

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

I form av igelkottar. Längd mellan 4 och 11 cm. Bruksslitage.

  • 3 december 2019 kl. 19:06:05
    124971 (700 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:05:49
    93972 (650 kr)
    124971 (600 kr)
  • 3 december 2019 kl. 19:05:19
    93972 (550 kr)
    124971 (500 kr)
  • 3 december 2019 kl. 18:59:00
    93972 (475 kr)
    117255 (450 kr)
  • 3 december 2019 kl. 09:32:03
    93972 (425 kr)
    126824 (400 kr)
  • 1 december 2019 kl. 16:03:16
    126824 (375 kr)
    127025 (350 kr)
  • 1 december 2019 kl. 12:39:07
    127025 (325 kr)
  • 30 november 2019 kl. 19:08:52
    127007 (300 kr)
  • 27 november 2019 kl. 16:45:36
    126567 (275 kr)
  • 27 november 2019 kl. 16:45:27
    125785 (250 kr)
    126567 (250 kr)
  • 23 november 2019 kl. 21:11:57
    125785 (225 kr)
  • 23 november 2019 kl. 21:01:03
    117815 (200 kr)
    125785 (175 kr)
  • 23 november 2019 kl. 15:24:45
    117815 (100 kr)