126654

ASTRI BERGMAN TAUBE "Båttur på Gammelbodaviken", färglitografi, signerad

Bud: 225 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 127/220, 40x51cm

  • 13 september 2019 kl. 19:45:55
    119076 (225 kr)
  • 13 september 2019 kl. 19:45:33
    117169 (200 kr)
  • 13 september 2019 kl. 18:47:25
    119076 (175 kr)
  • 5 september 2019 kl. 22:47:56
    97885 (150 kr)
    123763 (150 kr)
  • 30 augusti 2019 kl. 14:50:42
    97885 (125 kr)
  • 29 augusti 2019 kl. 17:08:33
    120135 (100 kr)