199394

AXEL FRIDELL, "Gustav V 75 år", etsning, signerad

Bud: 200 kr
Avslutat 26 november 20:34
Utropspris: 800 kr

Solliden 1932. 29x19cm. Gulnad. Papper med veck.

  • 26 november 2021 kl. 20:31:54
    90329 (200 kr)
  • 22 november 2021 kl. 18:54:12
    105105 (175 kr)
  • 22 november 2021 kl. 18:53:50
    90329 (150 kr)
    105105 (125 kr)
  • 16 november 2021 kl. 15:08:32
    90329 (100 kr)